Garmażerka dla firm - produkcja hurtowa z dowozem

Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty, które dalej odsprzedają nasze wyroby garmażeryjne - sklepy, bary, restauracje czy placówki oświatowe.

W hurcie równie starannie jak w detalu

Garmażerka hurtowa niczym nie różni się od produkcji detalicznej. Przygotowywane hurtowo pierogi, kopytka, kluski śląskie czy pyzy są równie wysokiej jakości. Bez względu na to czy przyrządzamy wyroby garmażeryjne dla klientów indywidualnych, czy naszymi odbiorcami są klienci hurtowi, dbamy o to, żeby cały proces zakupu niezbędnych półproduktów oraz proces produkcji pierogów, kopytek czy klusek śląskich przebiegał zgodnie z najwyższymi standardami.

Dedykowana oferta dla szkół

W przypadku placówek oświatowych - szkół, przedszkoli, świetlic środowiskowych - dania cateringowe muszą spełniać wyśrubowane normy jakości. Firma cateringowa dostarczająca dania garmażeryjne do zakładów żywienia zbiorowego typu zamkniętego musi dopełnić obowiązku zatwierdzenia i rejestracji swoich standardów przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Także podczas transportu posiłków do placówki zachowane muszą właściwe warunki (higiena transportu, temperatura transportu, odpowiednie pojemniki transportowe itd.). Istotne jest także uwzględnienie specyfiki żywienia przeznaczonego dla dzieci pod względem wartości odżywczej, odpowiednio dobranych produktów. Ring Catering spełnia wszystkie wymienione wymagania.

Kupujesz pierogi w sklepie? Może to nasze pierogi

W naszej firmie zaopatrują się także małe i duże sklepy, w których kupić można pierogi czy kopytka na wagę. Nasze dania garmażeryjne dowozimy w dowolne miejsce w okolicach Puław a także do Lublina. Dysponujemy nie tylko własną linią produkcyjną i możliwością pakowania dań garmażeryjnych w adekwatne do potrzeb klientów firmowych wielokilogramowe opakowania (reklamówki), ale także własnym transport.

Dania garmażeryjne przygotowywane przez Ring Catering z myślą o klientach zainteresowanych zakupem hurtowym przyrządzane są przez profesjonalnych kucharzy, dlatego jeśli zajdzie potrzeba możemy przyjąć zamówienie na dania zindywidualizowane i na co dzień nieobecne w naszym menu.

Zapraszamy wszystkie sklepy, restauracje oraz szkoły do współpracy.

Dania garmażeryjne

Garmażerka to nic innego, jak ulubione dania barowe Polaków. Ring Catering oferuje pyszne pierogi, kopytka, kluski i pyzy, które przypadną do gustu miłośnikom domowej kuchni.

Pierogi i pyzy doskonale sprawdzają się w roli obiadu lub kolacji. To harmonijna kompozycja doskonałej jakości ciasta oraz prostych dodatków w nim zamkniętych. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne pierogi ruskie, z mięsem, z kapustą i grzybami oraz pierogi z serem na słodko, jak i oryginalne w smaku pierogi z soczewicą lub gyrosem, a także maksymalnie sycące pyzy z mięsem. Kopytka i kluski śląskie to z kolei znakomity dodatek do innych dań, choć miłośnicy tych mącznych rarytasów z przyjemnością zjedzą je „bez niczego”.

Wszystkie dania garmażeryjne przygotowujemy zgodnie ze sprawdzonymi recepturami, z najwyższej jakości, świeżych składników pochodzących od sprawdzonych dostawców. Pierogi, pyzy, kopytka i kluski na dowóz? Pyszny pomysł! Garmażerkę dowozimy na zamówienie, na terenie Puław i okolic. Gwarantujemy, że będzie smacznie i sycąco.

PIEROGI
RUSKIE
KG
MIĘSO
KG
SŁODKIE
KG
GYROS
KG
SOCZEWICA
KG
SZPINAK
KG
SZPINAKOWE Z GYROSEM
KG
KAPUSTA + PIECZARKI
KG
PŁUCKI
KG
KASZA + SER
KG
MĄCZNE
KOPYTKA
KG
KOPYTKA SZPINAKOWE
KG
LENIWE
KG
PYZY Z MIĘSEM
KG
KLUSKI ŚLĄSKIE
KG
KLUSKI SZARE
KG
KROKIETY Z MIĘSEM
SZT
KROKIETY Z KAPUSTĄ
SZT
KROKIETY ZE SZPINAKIEM
SZT
NALEŚNIKI Z JABŁKIEM
SZT
NALEŚNIKI Z SEREM
SZT
NALEŚNIKI ZE SZPINAKIEM
SZT
RACUCHY Z JABŁKAMI
SZT
PLACKI ZIEMNIACZANE
SZT
MIĘSNE
KOTLETY MIELONE
SZT
KOTLETY ZIEMNIACZANE
SZT
STEKI
SZT
KOTLETY DROBIOWE
SZT
KOTLETY SCHABOWE
SZT
KOTLET PO POŻARSKU
SZT
UDKA PIECZONE
SZT
GOŁĄBKI
SZT
WĄTRÓBKA
SZT
PIZZERINY
SZT
TORTILLE Z KURCZAKIEM
SZT
BIGOS
KG
GALARETKA
KG
MIĘSA PIECZONE
BOCZEK
KG
KARCZEK
KG
SCHAB
KG
SZYNKA
KG
INNE
KG
ŁAZANKI 
KG
ŚLEDŹ W OLEJU
KG
RYBA PANIEROWANA
KG
RYBA PO GRECKU
KG
ZIEMNIAKI GOTOWANE
KG
PIECZARKI FASZEROWANE
KG
SURÓWKI
KG
KAPUSTA W SOSIE VINEGRET
KG
COLESŁAW
KG
KISZONA KAPUSTA
KG
BURACZKI
KG
MARCHEWKA Z CHRZANEM
KG
KAPUSTA CZERWONA
KG
MARCHEWKA Z GROSZKIEM
KG
POROWA
KG
SAŁATKI
KG
MAKARONOWA Z KURCZAKIEM I SUSZONYMI POMIDORAMI
KG
GRECKA
KG
MAKARON RYŻOWY,KURCZAK,  KOPEREK, OGÓREK
KG
SZYNKA Z ANANASEM
KG
BROKUŁOWA Z KURCZAKIEM
KG
KURCZAK, SELER, ŻURAWINA
KG
KASZA GRYCZANA, TUŃCZYK
KG
GYROS
KG
JARZYNOWA
KG
BROKUŁ, JAJKO, POMIDOR
KG
Z GROSZKIEM
KG