Zorganizuj jedzenie na impreze okolicznościową

Organizacja imprez okolicznościowych to ogromne wyzwanie. Wynajęcie odpowiedniej sali, dopasowanie dekoracji i oprawy do charakteru i scenariusza imprezy, doskonałe jedzenie… W tej ostatniej kwestii swoją pomocą służy Ring Catering!

Wierzymy, że każda okazja jest dobra, by… dobrze zjeść. Od lat przygotowujemy smaczne i sycące posiłki na rozmaite imprezy okolicznościowe. Wszelkie kwestie związane z cateringiem, rodzajem potraw i ich ilością, uzgadniamy indywidualnie, dopasowując naszą ofertę do potrzeb i oczekiwań Klienta. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, wspieramy Państwa w procesach decyzyjnych i z przyjemnością pomagamy w skomponowaniu optymalnego menu.

Ring Catering przygotowuje jedzenie z dowozem na imprezy rodzinne (urodziny, imieniny, rocznice), okolicznościowe (studniówki, Andrzejki, Sylwester) i firmowe (integracje, szkolenia, konferencje), a także: chrzciny i komunie, stypy oraz niewielkie przyjęcia weselne.

Komunie

Przyjęcie komunijne to świetny sposób na podziękowanie gościom za przybycie i uczestnictwo w Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Najważniejszym elementem przyjęcia jest bez wątpienia uroczysty i elegancki obiad.

Chrzciny

Chrzest Święty dziecka to wyjątkowe wydarzenie w życiu całej rodziny. Po strawie dla ducha, przychodzi czas na strawę dla ciała – na przyjęciu nie powinno zabraknąć pysznego, doskonale podanego jedzenia.

Imprezy rodzinne

Rodzinne celebrowanie urodzin, imienin i ważnych rocznic to piękny zwyczaj, który zbliża i wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji. Nieodzownym elementem każdej rodzinnej imprezy jest pyszne jedzenie!

Małe Wesela

Kameralne przyjęcia weselne to możliwość świętowania dnia zaślubin w towarzystwie bliskiej rodziny i przyjaciół. Jednym z najistotniejszych komponentów przyjęcia jest weselne menu, w którym nie powinno zabraknąć gorących dań, ciepłych i zimnych przekąsek oraz zachwycających deserów.

Stypy

Konsolacja to wyjątkowe spotkanie bliskich osób, które właśnie pożegnały członka rodziny lub przyjaciela i dobra okazja do powspominania osoby zmarłej i wzajemnego wsparcia się w tym trudnym, popogrzebowym czasie. Ważnym elementem stypy jest eleganckie, proste jedzenie.

Imprezy andrzejkowe

Andrzejki organizuje się zazwyczaj 29. listopada, czyli w wigilię świętego Andrzeja. Podczas imprezy andrzejkowej nie powinno zabraknąć wyśmienitej zabawy i świetnego jedzenia, dzięki któremu nie zabraknie nam sił na… jeszcze więcej zabawy!

Imprezy sylwestrowe

Pożegnanie starego i przywitanie Nowego Roku wymaga odpowiedniej oprawy! Wystrzałowe kreacje i dekoracje, szampański nastrój oraz wyśmienity catering to doskonały przepis na rewelacyjnego Sylwestra!

Studniówki

Sto dni do matury? Czas na studniówkę! Bal studniówkowy to elegancka impreza, podczas której nie powinno zabraknąć wytwornych strojów, świetnych humorów, poloneza i… odpowiednio skomponowanego menu.

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe to świetny sposób na integrację współpracowników i okazja do budowania pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi. Podczas tego typu przyjęć wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik, a imprezowe menu zaskakiwać jakością i różnorodnością.